Author: h***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I loved it, it's so beautiful!
Color: Purple
Price: 1 064kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251030646841641474 |
Author: h***3
Date:
Review: I loved it, it's so beautiful!
Color: Purple
Author: J***e
Date:
Review: Working perfectly well
Color: Purple
Author: k***e
Date:
Review: Great, perfect gift for my granddaughter
Color: Purple
Author: c***5
Date:
Review: 😪😪😪😪😪😪يوم واحد وتكسرت الشاشة
Color: Purple
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.